• Data: 2018 balandžio 14
  • Vieta: Menų fabrikas „Loftas“, Vilnius
  • Pradžia: 19:00


Bilieto kaina:
17.00 EUR Papildomi mokesčiai: taikomas 0.50 EUR administravimo mokestis vienam bilietui.


Klubo durys atidaromos 19:00 val. Koncerto pradžia: 20:00 val.

1000MODS

Energingi graikai 1000MODS balandžio 14 d. į Vilnių atveža Stoner roko

 

Roko muzika buvo bei yra tinkamiausias atsakas į krizinius laikotarpius. Taip alternatyvos suklestėjimą Graikijoje aiškina 1000MODS, viena sėkmingiausių pastarojo laiko stoner roko grupių. Žiemos mėnesiais apkeliavę JAV, pavasarį graikai grįš į Europą, o balandžio 14 d. ištaškys ir susirinkusius „Lofte”.

 

Roko muzikos gerbėjai pastebi, kad geros energetikos roko grupių pas mus užsuka retai. Situaciją bandome gerinti užpildydami šią nišą intensyvia, kokybiška bei aktualia stoner roko muzika. 1000MODS kūrybos rėžiai nuo feel-good rokenrolo iki tamsesnės atmosferos puikiai tiks pakelti įsibėgėjusio pavasario nuotaikas.

 

 

Karšto kraujo ir klimato šalis Graikija – puiki terpė užgimti intensyviems stoner roko garsams, aštriems, šėlsmą keliantiems rifams. Tą demonstruoja 1000MODS, kurių skambesys dvelkia tiek amžinai jaunais 70-aisiais, tiek 90-aisiais, o kuriama atmosfera primena nuotykių kupiną avantiūrą, kuomet leidiesi į ilgą kelią ir pro automobilio langus stebi skriejančius vaizdus. Kai už vairo 1000MODS – kelias dulkėtas, posūkiai staigūs, o vaizdai keičiasi greitai.

 

1000MODS yra vertinami kaip klasikinis stoner roko pavyzdys, kuriuo galima iliustruoti šį žanrą jo nepažįstantiems klausytojams. Grupė neneigia klasikinio roko įtakos ir tvirtina, jog svarbiausia – groti muziką, kuri nevaržo, atpalaiduoja ir skatina jausti. Šių graikų vizitinė kortelė – atsidavimas vintažinei įrangai ir sodriam analoginiam garsui bei aistringi pasirodymai scenoje. 1000MODS muzika yra idealiai subalansuota gyvam atlikimui. Tai vienas iš atvejų, kai koncertuodami muzikantai pranoksta savo pačių darbą, skambantį įrašuose.

 

 

2006 metų vasarą susikūrusi intensyviai koncertuojanti grupė muzikos portaluose yra linksniuojama kaip vienas įdomiausių Europos psichodelinio roko ir stonerio pavyzdžių. Debiutinis grupės albumas „Super Van Vacation“ (2011) spinduliuoja šilumą ir gerą nuotaiką, „Vultures“ (2014) neria į tamsesnius vandenis, o „Repeated exposure to....“ (2016) užveda dar galingesnius „groovy“ roko, intensyvaus bliuzo, agresyvaus grandžo ir įtraukiančios improvizacijos variklius.

 

1000MODS – viena tų grupių, kurių potencialas geriausiai atsiskleidžia gyvuose pasirodymuose. Muzikantų varomąją jėgą pilnu pajėgumu galėsime pajusti jau balandžio 14 d. Vilniuje, klube „Loftas“.